Motors in de regio Luxemburg
     
toon rubrieken...
toon regio's...
toon plaatsen...


Bedrijven per regio:

Antwerpen (468)
Brussel (193)
Henegouwen (292)
Limburg (278)
Luik (297)
Luxemburg (71)
Namen (144)
Oost-Vlaanderen (379)
Vlaams-Brabant (273)
Waals-Brabant (147)
West-Vlaanderen (397)


 

Motors in de regio Luxemburg



pagina: | 1 | 2 |


Wansart Ets
Rue Borchamps 12
6900 Aye

T: 084 - 311377
F: 084 - 316508

E: contact@etswansart.be
W: http://fr.etswansart.be/

Agritract
Rue d'Arlon 143
6780 Messancy

T: 063 - 386849
F: 063 - 386849

E: agritract@busmail.net

Aimery Racing
Grand Route 120
6990 Hotton

T: 084 - 311611
M: 0475 - 759874
F: 084 - 313648

E: aimery.racing@skynet.be

Auto-Ecole de Bastogne
Avenue Mathieu 59
6600 Bastogne

T: 061 - 215515
M: 0475 - 783780
F: 061 - 233285

E: philippe.meurice@scarlet.be

Auto-Ecole Raty
Rue du Manoir 1a
6900 Marche-en-Famenne

T: 084 - 311618
F: 084 - 313676

E: marche@raty.be

Boudoux Sport Vélos
Zone De La Famenne: R Des 2 Provinces
6900 Marche-en-Famenne

T: 084 - 313278
F: 084 - 316587

E: boudoux.sport@skynet.be

Carlier Pol & Fils
Route de Soy 6
6987 Beffe

T: 084 - 477459
F: 084 - 477991

E: carlier.pol@scarlet.be

Caseau Roland sprl-Nissan
Noville 485
6600 Noville

T: 061 - 213480
M: 0494 - 500809
F: 061 - 215845

E: caseau.nissan@gmail.com

Centrem
Rue de la Roche 80a
6990 Hampteau

T: 084 - 210439
F: 084 - 210439

E: info@centrem.be

Collard
Rue de la Gare 91
6810 Izel

T: 061 - 311686
F: 061 - 329924

E: collardmotos@skynet.be

Distribug SPRL
Rue de Dampicourt 8
6762 Saint-Mard

T: 063 - 582129

E: nicolas.bever@distribug.com

Espace Vert 2000 SPRL
Rue des Minières 1
6832 Sensenruth

T: 061 - 467369

E: daniel.ha@skynet.be

FD Motos
Route de Longwy 586
6700 Arlon

T: 063 - 236760
F: 063 - 240048

E: fdmotos@swing.be

Garage E M G SPRL
Route de Marche 108
6940 Barvaux-sur-Ourthe

T: 086 - 213304
M: 0495 - 167031

E: emg@skynet.be

Gillet Stany
Rue Wardin (Village) 235
6600 Bastogne

T: 061 - 212819
F: 061 - 216684

E: stany.gillet@skynet.be

Hossey M
Rue de Virton 38
6730 Bellefontaine

T: 063 - 434827
M: 0496 - 405856

E: info@gitecourtildesepioux.com

Lejeune Motosport SA
Luzery 110
6600 Noville

T: 061 - 215196
F: 061 - 215197

E: lejeune@lejeune-motosport.be

Léon Materne
Rue Saint-Martin 113
6860 Ebly

T: 061 - 256010
F: 061 - 270285

E: leon.materne@skynet.be

Léonard Motos-Vélos
Fosse Roulette 24
6690 Vielsalm

T: 080 - 215381
F: 080 - 215789

E: leonardandre@skynet.be

Leroy Gauthier SA
Chaussée d'Arlon 26
6600 Bastogne

T: 061 - 211669
F: 061 - 215348

E: info@leroygauthier.be

Les Mignées SPRL
Route de Marche 110
6940 Barvaux-sur-Ourthe

T: 084 - 430060
F: 084 - 430061

E: info@lesmignees.be

Mambour-Batter
Rue Joseph Weicker 4a
6740 Villers-sur-Semois

T: 063 - 411341
F: 063 - 412273

E: info@mambourbatter.be

Moto J.L. Sélection SA
Avenue de la Gare 112
6840 Neufchâteau

T: 061 - 279231
F: 061 - 292431

E: jselection@skynet.be

Moto Plus SA
Rue de Marche 120
6600 Bastogne

T: 061 - 213762
M: 0496 - 408357
F: 061 - 216383

E: info@motoplus.be

Motorcenter
Chaussee De Houffalize-Luzery 90
6600 Bastogne

T: 061 - 216626
F: 061 - 218086

E: motorcenter@hotmail.com

Mytikcar SA
Rue du Vingt-quatre Août 13a
6761 Latour

T: 063 - 583811
M: 0475 - 852923
F: 063 - 583811

E: mytikcar@yahoo.fr

Offroad Moto
Stropet 1
6840 Longlier

M: 0495 - 289704

E: fa368953@skynet.be

Pecheur Jean-Claude
Rue du Mont 26
6870 Saint-Hubert

T: 061 - 612541
F: 061 - 611510

E: pecheur.motos@skynet.be

Petitjean-Wanlin
Rue de Vivy 49
6850 Carlsbourg

T: 061 - 533510
F: 061 - 533235

E: petitjean.wanlin@skynet.be

Planet Bike SPRL
Z.I. Les Coeuvins (Rte De Houdemont)
6720 Habay-la-Neuve

T: 063 - 222315
F: 063 - 222866

E: planetbike@skynet.be

Poncin SPRL
Rue de Neufchâteau 5
6720 Habay-la-Neuve

T: 063 - 422143
F: 063 - 423917

E: info@poncin.seat.be

Rectilux SA
Grand'Rue 103
6724 Marbehan

T: 063 - 410030
F: 063 - 411000

E: info@rectilux.be

Rigaux Motos
Rue des Cerisiers 5
6850 Offagne

T: 061 - 533599
M: 0495 - 548185
F: 061 - 533599

E: rigauxmotos@skynet.be

Riverside Import
Chaussée de Namur 38
6840 Longlier

T: 061 - 256706

E: riverside-import@skynet.be

Sud Moteurs Révision SPRL
Rue du Général Jourdan 5
6700 Arlon

T: 063 - 236787
F: 063 - 233039

E: sudmoteursrevision@skynet.be

Atelier Benoît Caseau SPRL
Mageret 15
6600 Wardin

T: 061 - 211543
M: 0495 - 248144

Auto Ecole CEA
Chaussée d'Arlon 11
6600 Bastogne

T: 061 - 213573
M: 0498 - 687587
F: 061 - 213573

Auto Ecole de la Famenne SA
Avenue de la Toison d'Or 34
6900 Marche-en-Famenne

T: 084 - 322323
F: 084 - 322858

Auto Ecole Val d'Or SPRL
Place Reine Astrid 19
6820 Florenville

T: 061 - 312061
F: 061 - 315490

Auto-Ecole Adam
Route de Bomal 2
6940 Barvaux-sur-Ourthe

T: 086 - 212056

Autobelle
Chaussée de Marenne 115
6900 Marche-en-Famenne

M: 0472 - 540897

Bourg Motos
Rue du Stade 54
6880 Bertrix

T: 061 - 414448
F: 061 - 414448

Car Wash Vip
Savy 12a
6600 Bastogne

M: 0493 - 615545

Car-Wash De La Posterie
Rue de la Posterie 54
6700 Heinsch

T: 063 - 457676
M: 0496 - 209537

CEA-Lacour L
Rue de Rabais 40
6760 Ethe

T: 063 - 571179

pagina: | 1 | 2 |


 

Deel deze pagina via:

Deel deze pagina op Facebook Deel deze pagina op Google+ Deel deze pagina op Twitter

Relevante website(s):

linkruil met uw website?